Hakkımızda

İSMAİLBEYLİ TOBACCO olarak; “Her zaman daha iyisi vardır..!” ilkesiyle çıktığımız yolda, ülkemize yeni tütün teknolojilerinin getirilmesi ve son yenilikleri takip ederek, ulusal tütün sektörümüzün uluslararası düzeye ulaşmasına katkı sunmak hedefindeyiz.


2019 yılında ANKARA’da kurduğumuz şirketimiz, tütün sektöründe orta ve büyük ölçekte dağıtım ağının geliştirilmesi, sürdürülebilir hale gelmesi ve üstün kalite standartlarında üretilmiş ürünleri bayii kanalında servise sunmak amacı ile kurulmuştur.


İSMAİLBEYLİ TOBACCO kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek kısa zamanda TÜTÜN dünyasında saygın bir yer edinmiştir.


Sektör içindeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimimiz, güçlü operasyonel ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.


Ağına her geçen gün yeni noktalar ilave etmeye devam eden İSMAİLBEYLİ TOBACCO, kuruluşundan bugüne, başta KARADENİZ olmak üzere, Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet kalitesine önem vererek, öncü ve örnek nitelikte çalışmayı kendine misyon olarak benimsemiştir.